HAKKIMIZDA

Firmamız, kuruluşundan bugüne kadar geçen süre içinde, kalite ve güveni prensip edinmiştir. Dadaş Oluk konularında başarılı olmuş deneyimli personeli kadrosunda toplamış, onların pratikte bilgi ve deneyimlerini halkın hizmetine sunmuş, geleceğin ürünlerini tanıtan ve pazarlayan  bir firmadır.

Ayrıca;

Firmamız Sakarya’da inşaat sektörü için son teknoloji oluk makineleri ve çatıda kullanılabilen tüm detay (oluk,dere,vadi, kenetli metal, sıva dibi, güvercinlik) ürünlerin üretiminde hizmet veren lider firmadır. Firmamız Sakarya’da oluk endüstrisi için önemli yenilik ve ileri teknoloji kaynağıdır. Ürün kalitesi ve müşteri memnuniyetine karşılık verebilecek çok uzman bir çalışma ekibine sahibiz. Oluk endüstrisinde Dadaş Oluk ismi önemli bir yer tutmaktadır ve amacımız bu ismi bir marka haline getirmektir.

Eksiz oluk makinelerimiz ile 300mm / 330mm ve 380mm üretim yapabilmekteyiz. Makinelerimizin tüm sürücüleri CNC tezgahlarında üretilmekte, yüzeyleri sert krom ile kaplanmaktadır, diğer aksanları korozyona karşı önce astarlanmakta sonra boyanmaktadır. Fabrikamızda, üretimlerimizde sürekli kaliteli sonuç almamızı sağlayan ileri teknoloji kullanılmaktadır. Üretim yaptığımız makinalarımız CE belgesine sahiptir.

Bununla birlikte firmamız, en iyi hizmeti sunarak müşterilerimizin beklentilerine en kısa sürede cevap vermeyi ve onların memnuniyetini sağlamayı her zaman ön planda tutmuştur. Gelecek için hedefimiz de tüm bunların devamlılığının sağlanması olacaktır.


Saygılarımızla...
Dadaş Oluk

Dadaş Oluk, Eksiz Oluk Sistemleri

Zübeyde Hanım Cadde İstasyon Karşısı No:48 Arifiye/ Sakarya

Telefon: 0264 230 10 13
Email: dadas@dadasoluk.com
BARIŞ KEYVANKLI

Telefon: 0533 439 02 33
Telefon: 0532 646 54 37

 

Faaliyet Alanları

  1. Eksiz Oluk
  2. Eksiz İniş
  3. Çatı Detayları
  4. Çatı Saç Detayları
  5. Rüzgar Gülü
  6. Krom Baca
  7. Havalandırma Sistemleri
  8. Sıfır Çatı Yapımı
  9. Çatı Aktarımı
  10. Çatı ile ilgili tüm su kaçakları izolasyon ve bakım işleri