ÜRÜNLERİMİZ /

Soba Bacaları

Bungalov evler, Türkiye’de olduğu gibi Sakarya'da da tatil konutları olarak kullanılmaya ve yaygınlaşmaya başladı. Bungalov yapılar kırsal alanda olduğundan ısınma için hem ekolojik hem de ekonomik sistemler ön plana çıkmaktadır. Bungalov evlerde genellikle sobalar ısıtma amaçlı kullanılmaktadır. Sakarya'da bungalov ev soba bacası kurulu yapan firmamız bu alanda profesyonel ekibiyle her daim hizmetinizdedir.
 

Bungalov Soba Bacası Kurulumu

 
Dadaş Oluk firmamızın, bungolov soba baca bağlantılarındaki özel yapıları sayesinde bacayı oluşturan elemanlar birbirleriyle mükemmel bir uyumdadır ve atık gaz sızdırmazlığı sağlayacak şekilde bağlanır. Birleşme yerlerinde kullanılan harici bağlantı kelepçeleri sayesinde sızdırmazlık maksimum güvence altına alınır.
 

Sakarya Bungalov Soba Bacası

 
Sakarya bungalov soba baca sistemleri denildiğinde akıllara gelen firmamız kaliteli ürünleri ve kusursuz hizmetiyle bungolov soba bacalarını memnuniyetle kurmaktadır.
 
Dadaş Oluk firmamızın Sakarya soba bacaları alanında sağladığı hizmetler şöyledir;
 
bungalov soba bacaları, bungolov soba bacaları, bungolov soba bacası, bungalov soba bacası,  bungalov soba baca sistemleri, bungolov soba baca sistemleri, tiny house soba bacası, tiny house soba bacaları, tiny house soba baca sistemleri
 

Bungalov Soba Bacası Sistemleri

 
Sizin de bir Sakarya bungalov ev veya Sakarya tiny house tatil yeriniz varsa bungolov soba bacası kurulumu, bungalov soba bacası montajı, tiny house soba bacası sistemleri projelerinizde detaylı bilgi ve fiyat için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dadaş Oluk, Eksiz Oluk Sistemleri

Zübeyde Hanım Cadde İstasyon Karşısı No:48 Arifiye/ Sakarya

Telefon: 0264 230 10 13
Email: dadas@dadasoluk.com
BARIŞ KEYVANKLI

Telefon: 0533 439 02 33
Telefon: 0532 646 54 37

 

Faaliyet Alanları

  1. Eksiz Oluk
  2. Eksiz İniş
  3. Çatı Detayları
  4. Çatı Saç Detayları
  5. Rüzgar Gülü
  6. Krom Baca
  7. Havalandırma Sistemleri
  8. Sıfır Çatı Yapımı
  9. Çatı Aktarımı
  10. Çatı ile ilgili tüm su kaçakları izolasyon ve bakım işleri